Praca dla studenta prawa

Pruchniewicz Staniszewski i Wspólnicy – adwokaci Spółka Partnerska,

jako kancelaria o ugruntowanej pozycji, z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług prawniczych, poszukuje osób zainteresowanych pracą/odbyciem praktyk na stanowisku:

 

STUDENT/STUDENTKA PRAWA

 

 Zakres obowiązków:

  • czynności biurowe i pomoc administracyjna w sekretariacie,
  • wsparcie prawników w bieżących zadaniach.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • znajomość programów pakietu biurowego MS Office;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • odpowiedzialność;
  • zaangażowanie.

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres:

rekrutacja@pswa.pl oraz podanie w tytule e-maila: student prawa

 

Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie Pani/Pana  danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych, w celu udziału w procesie rekrutacyjnym.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Kancelaria Pruchniewicz Staniszewski i Wspólnicy – adwokaci Spółka Partnerska z siedzibą w Warszawie (03-907) przy ul. Elsterskiej 3 („Administrator”). Z Administratorem można się skontaktować przy pomocy adresu e-mail: kancelaria@pswa.pl.

Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyrażona przez Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy zajmujący się rekrutacją oraz podmioty świadczące usługi na rzecz Administratora (tj. usługi IT i wsparcia technicznego). Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.

Ponadto informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji. Niepodanie danych lub cofnięcie zgody na ich przetwarzanie przed zakończeniem rekrutacji będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały decyzjom, które opierają się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu.

BS, 2021-05-20, Ogłoszenia